Picker/ Skladník

Work Service

Miesto práce
Galanta, Trnavský kraj, okres Galanta
Termín nástupu
IHNEĎ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce: GALANTA-GÁŇ

- nakladanie, vykladanie, premiestňovanie, ukladanie, kontrola a balenie tovaru
- práca s PC, skenerom,
- v prípade potreby práca na NZV alebo VZV
- práca na 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná)

- dlhodobá a stabilná spolupráca
- práca na trvalý pracovný pomer
- ubytovanie zabezpecene v Galante (doplatok maximalne 60€)
- autobusová doprava zabezpečená BEZPLATNE z miest:

Komárno- Kameničná- Kolárovo- Neded- Vlčany- Žiharec- Tešedíkovo- Diakovce- Horné Saliby- Matúškovo- Galanta- Gáň

Selice- Trnovec nad Vahom- Sala/Veca- šaľa-Kráľová n/Váhom-Kajal- Galanta- Nebojsa- Gáň

Horný Čepeň- Stredný Čepeň- Šintava- Šoporňa- Pata- Gáň

Veľké Úľany- Sládkovičovo- Malá Mača- Veľká Mača- Sereď- Dolná Streda- Váhovce- Gáň

Veľký Meder- Okoč- Topoľníky- Trhová Hradská- Trstice- Kráľov Brod- Dolné Saliby- Gáň

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na 0911 050 798 alebo zašlite svoj životopis na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Významná medzinárodná dopravno-logistická spoločnosť pôsobiaca dlhoročne na slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- chuť učiť sa
- prax na NZV vítaná, ale nie podmienka
- lojalita,
- stabilita

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2670690  Datum zveřejnění: 14.10.2016