Koordinátor personální agentury s polštinou

Work Service

Místo práce
Plzeňský kraj, Okres Tachov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V současné době hledáme dalšího šikovného Koordinátora personální agentury, tentokrát pro oblast - Bor u Tachova.

Náplň práce:

- koordinace agenturních zaměstnanců (operátorů na lince) v automotive výrobě
- pravidelná komunikace s pracovníky na zakázce
- měsíční zpracování výkazů hodin pracovníků na zakázkách
- reporting nadřízenému manažerovi

Požadujeme:

- SŠ vzdělání
- zkušenosti s vedením a motivací podřízených pracovníků
- znalost prostředí automotive výroby
- výborné komunikační a organizační dovednosti
- alespoň komunikativní znalost polského jazyka
- pokročilá znalost práce na pc (Excel, Word)
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
- spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita
- bydliště v Boru u Tachova nebo v blízkém okolí Boru u Tachova

Nabízíme:

- zázemí v silné mezinárodní společnosti
- motivující finanční ohodnocení
- možnost dalšího růstu v rámci společnosti
- notebook, telefon
- zaměstnanecké benefity (stravenky, sick days,..)
- plný pracovní úvazek HPP
- nástup do zaměstnání možný ihned, září/říjen 2016
- místo pracoviště: Bor u Tachova a blízké okolí

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné. Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Work Service Czech s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Pokud se Vám do 14 dnů neozveme, upřednostnili jsme jiné kandidáty pro postup do užšího kola výběrového řízení.
Informace o pozici:

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Personální agentura

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Polský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2731695  Datum zveřejnění: 21.9.2016