Pomocný dělník

Work Service

Místo práce
Opava, Okres Bruntál
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2017
Mzdové podmínky (brutto)
základní mzda 18.500,-Kč - 22.000,-Kč měsíčně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta se zaměřením výrobou a distribuci minerálních solí pro infuzní a dialyzační roztoky, léčiva, biotechnologii, kojenecké výživy, nutriční doplňky, veterinární přípravky, mineralizované a balené vody.

Místo výkonu práce: Bruntál

- lehké práce v čistém prostředí
- obsluha stroje
- práce s chemickými materiály
- základní znalosti práce s PC

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zaškolení na pracovišti
- pravidelné směny
- nepřetržitý provoz
- základní mzda 18.500 - 22.000Kč měsíčně

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu volejte v po-pá 9:00-16:00 na tel.číslo: 601 311 204, 602 119 235 nebo se dostavte osobně na adresu Hrnčířská 1, Opava (nad Českou pojišťovnou)

Nabízíme velký počet volných míst, přijďte se k nám ZDARMA zaregistrovat.

TĚŠÍME SE NA VÁS.
Tým Work Service.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Klient se zaměřením výrobou a distribuci minerálních solí pro infuzní a dialyzační roztoky, léčiva, biotechnologii, kojenecké výživy, nutriční doplňky, veterinární přípravky, mineralizované a balené vody.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2739163  Datum zveřejnění: 18.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: základní mzda 18.500,-Kč - 22.000,-Kč měsíčně