Skladník, Nitra

Work Service

Miesto práce
NItra, Nitriansky kraj, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Nitra, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
03.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
620€ + stravné lístky + bezplatná doprava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nakladanie a vykladanie tovaru,
-premiestňovanie,
-ukladanie,
- kontrola a balenie tovaru
- práca s PC a skenerom,
- etiketovanie
- foliovanie

Práca na 2 zmeny (ranná + poobedná)

Práca svojím charakterom vhodnejšia pre mužov.

Zamestnanecké výhody, benefity

- dlhodobá a stabilná spolupráca
- práca na trvalý pracovný pomer
- bezplatná autobusová doprava zabezpečená z miest:

Vlčany
Šaľa
Šaľa-Veča
Galanta
Nebojsa
Dolná Streda
Sereď
Šintava
Šoporňa

- práca vhodná aj pre páry, prípadne partie, skupinky

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na 0911 050 798 alebo zašlite svoj životopis na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná dopravná a logistická spoločnosť dlhoročne pôsobiaca na slovenskom a zahraničnom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- spoľahlivosť
- dochvíľnosť
- prax s prácou v sklade výhodou nie podmienkou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2750218  Datum zveřejnění: 4.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 620€ + stravné lístky + bezplatná doprava