Mistr výroby (odd. automotive kvality)

Work Service

Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vedení, motivace a podpora týmu kontrolorů kvality
• monitorování a vyhodnocování výkonnosti podřízených
• analýza a zavedení opatření potřebných k vyšší efektivitě týmu podřízených
• řešení kvalitativních problémů, zmetkovitosti a spolupráce na odstranění příčin zmetkovitosti
• pravidelný reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

• výborné finanční podmínky (cca 35000 Kč/brutto - 45000 Kč/brutto, dohodou dle zkušeností kandidáta)
• zázemí v úspěšné mezinárodní automotive společnosti
• prémiový systém
• balíček zaměstnaneckých benefitů
• propracovaný systém vzdělávání
• možnost dalšího kariérního postupu v rámci společnosti
• závodní stravování
• plný pracovní úvazek, nástup do zaměstnání možný ihned, nebo dohodou
• místo pracoviště Brno

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka zaujala zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém jazyce .
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování , zpracovávání a uchovávání Vašich osobních údajů dle zákona č . 101/2000 Sb . , O ochraně osobních údajů . Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou .
Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné .
V případě , že pro uvedenou pozici splňujete všechny předpoklady budeme Vás do 14 dnů kontaktovat s bližšími informacemi a termínem pohovoru . V opačném případě byli upřednostněni kandidáti , kteří lépe splňovali předpoklady pro uvedenou pozici.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní úspěšná automotive společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání technického směru
• praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti (odd. kvality je výhodou ne však podmínkou)
• schopnost vést a motivovat tým podřízených
• uživatelská znalost práce na PC
• organizační schopnosti, komunikační dovednosti
• zájem učit se novým věcem, zájem dále se rozvíjet

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2767210  Datum zveřejnění: 14.10.2016