Customer service consultant

Work Service

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- komunikace s klienty
- obsazování pozic dle požadavků klientů
- inzerce pracovních míst
- vyhledávání a nábor na přidělené pozice
- vedení osobních pohovorů, preselekce CV
- práce s interní databázi
- příslušná administrativa

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí v nadnárodní personální společnosti, která patří mezi vedoucí personální agentury ve střední Evropě
- mzdové ohodnocení dle výkonu (fixní mzda + provizní systém dle dosažených výsledků)
- moderní pracoviště a přátelský pracovní kolektiv
- sick days, občerstvení na pracovišti, stravenky v hodnotě 80 Kč
- plný pracovní úvazek, adekvátní zaškolení na pozici
- nástup do zaměstnání možný ihned, dohodou

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné. Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Work Service Czech s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Pokud se Vám do 14 dnů neozveme, upřednostnili jsme jiné kandidáty pro postup do užšího kola výběrového řízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Personální agentura

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobré komunikační a organizační schopnosti
- zkušenosti v oblasti náboru (dělnické pozice)
- dobrá znalost MS Office
- orientace v zákoníku práce
- vysoké pracovní nasazení
- schopnost dotahovat věci do konce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2776323  Datum zveřejnění: 20.10.2016