Pomocná síla v kuchyni - Frenštát pod Radhoštěm

Work Service

Místo práce
Kopanská 1713, Frenštát pod Radhoštěm, Moravskoslezský kraj
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.12.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- pomoc při přípravě jídel
- mytí nádobí a další činnosti spojené s výpomocí v kuchyni

Zaměstnanecké výhody, benefity

NASTUPTE JEŠTĚ V PROSINCI A ČÁST MZDY VÁM VYPLATÍME HOTOVĚ PŘED VÁNOCEMI !
- 2 - směnný provoz (ranní, odpolední), 12 - hodinové směny
- 80,-Kč/hod. + přípaltky dle ZP
- příjemný kolektiv

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče na pracovní pozici pomocná síla v kuchyni.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- nutný potravinářský průkaz!!
- věk min. 18 let
- pracovitost, spolehlivost a optimistický přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2827598  Datum zveřejnění: 25.11.2016