Asistent predaja/ Pokladník

Work Service

Miesto práce
Bratislava- Ružinov, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750€ + stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme pozíciu PREDAJCA_ SANITY

Hľadáme človeka, ktorý má rád komunikáciu s ľuďmi, je prozákaznicky orientovaný a stane súčasťou nášho tímu.

Pracovná náplň:
- komunikácia so zákazníkom
- riešenie požiadaviek
- starostlivosť o pridelené oddelenie ( cenovky, tovar)
- starostlivost o tovar a manipulacia pomocou VZV ( moznost ziskat prax na VZV a aj osvedcenie)

Mzda: 750€ + stravné lístky
Pracovná doba: 7:00-19:00, 8:00-20:00, 9:00-21:00
Práca na krátky- dlhý týždeň - 10,5h zmeny

Práca svojim charakterom vhodnejšia pre mužov.

Zamestnanecké výhody, benefity

- dynamický a priateľský kolektív
- dlhodobá a stabilná práca na TPP
- možnosť rýchleho prechodu do kmeňové stavu
- možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

V pípade záujmu nás kontaktujte na 0911 050 798 alebo na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Nadnárodná úspešná spoločnosť zaoberajúca sa predajom rôznorodého tovaru do domácnosti.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- komunikatívnosť
- prozákaznicka orientácia

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2845199  Datum zveřejnění: 20.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 750€ + stravné lístky