Vstupný technický kontrolór

Work Service

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
-840€/brutto + odmeny + príplatky + gastrolístky 3,38€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme pozíciu v automobilovej spoločnosti na trvalý pracovný pomer na pozícii Technik kvality - Vstupná kontrola:

Miesto práce:
Bratislava, Devínska Nová Ves

Náplň práce:
-zhromažďovanie karanténnych zásob a manipulácia s nimi
-podpora SQA pri správe reklamácií u dodávateľa (reklamácie dielov)
-vracanie zásielok NOK komponentov
-zhromažďovanie a správa zásielok určených na vrátenie
-monitorovanie opakovaných objednávok
-príprava správ o nezhodách
-podpora procesu QT pri manipulácii s chybnými dielmi
-zhromažďovanie štatistických údajov o indikátoroch a dodávateľoch

Pracovný čas:
-4-zmenná prevádzka

Plat:
-840€/brutto + 101€/brutto odmeny + príplatky za víkendy, sviatky, nočné zmeny + gastrolístky 3,38€

Požadujeme:
-prax v odbore 2 roky
-znalosti v oblasti riadenia kvality
-dobrá znalosť MS Office
-správa reklamácií voči dodávateľom
-anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

- dlhodobá spolupráca
- možnosť prestupu do kmeňové stavu nemeckej spoločnosti

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na [email protected] alebo nás kontaktujte na 0911 050 798

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nemeská spoločnosť pôsobiaca v automobilovom odvetví.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

-zodpovednosť
-dochvíľnosť
-všeobecný prehľad

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2881101  Datum zveřejnění: 8.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: -840€/brutto + odmeny + príplatky + gastrolístky 3,38€