Skladník/Logistik s VZV

Work Service

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
720-820€/BRUTTO + príplatky + gastrolístky 4,00€ (cca 700€ v čistom)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame stabilnú prácu Skladníka na TPP do malej automobilky s rodinným pracovným prostredím a dobrým kolektívom.

Práca v sklade spojená s obsluhou vysokozdvižného vozíka:
- príjem tovaru na sklad,
- vyskladňovanie zo skladu,
- navážanie materiálu na montážne stanoviská
- práca so skenerom, s tabletom
- 7,5 hodinové zmeny
- 2,3,4-zmenná prevádzka
- prax na VZV podmienkou
- v prípade neplatného preukazu VZV- možnosť obnovy
- ubytovanie nehradíme, ale vieme zabezpečiť

Zamestnanecké výhody, benefity

-nepásová výroba - stanoviská
-stabilná dlhodobá spolupráca
-pomoc s ubytovaním v blízkosti pracoviska
-vianočné a výročné darčeky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom odvetví.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2893460  Datum zveřejnění: 16.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 720-820€/BRUTTO + príplatky + gastrolístky 4,00€ (cca 700€ v čistom)