Nechcete pracovať za pásom? Poďte k nám! (Montážnik/čka)

Work Service

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame možnosť zamestnania na TPP v španielskej výrobnej spoločnosti, kde Vás manažment pozná po mene a Váš vedúci Vás neprepustí, keď Vám ochorie dieťa. Ponúkame serióznu prácu, kde nájdete stabilitu a možnosť pracovať až do dôchodku.

Miesto: Bratislava - Devínska Nová Ves
Úväzok: TPP

Jedná sa o fyzicky nenáročnú prácu spojenú s kompletizáciou strešných tapacírov a svetelných clôn. Pracujete s ľahkými komponentami a tak sa domov nevrátite ako zbitý pes.

Pracovný čas je 7,5h. Môžete si vybrať zmennosť. Vyhovuje Vám 2-zmenka, 3-zmenka alebo 4-zmenka?

Plat závisí od zmennosti, dochádzky a pracovného nasadenia:
-cca 620€/netto na 2-zmennej prevádzke
-cca 650€/netto na 3-zmennej prevádzke
-cca 690€/netto na 4-zmennej prevádzke
+ gastrolístky 4,00€ (Prečo mať inde 3,40€, keď môžete mať 4,00€?)

-ubytovanie vieme zabezpečiť, no žiaľ nepreplácame (cena od 180-230€)
-prijímame aj páry, práca je vhodná aj pre ženy a mamičky

-stabilná a dlhodobá spolupráca
-13. + 14. plat
-kolektívne akcie, tímbildingy, športové hry,
-bezplatné očkovanie proti chrípke
-vianočný prezenčný balík v hodnote 125€
-spoločenské akcie ako športové hry (aj pre rodinných príslušníkov) a vianočný večierok
-celoročné kurzy anglického, nemeckého alebo španielskeho jazyka hradené spoločnosťou
-odborné kurzy podľa profesijných potrieb zamestnanca
-1x ročne vitamíny počas chrípkového / jesenného obdobia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

-rovnako seriózny prístup aj z Vašej strany
-informáciu v prípade neprítomnosti v práci
-dochvíľnosť a spoľahlivosť

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2894072  Datum zveřejnění: 16.1.2017