Obchodní manažer

Work Service

Místo práce
Praha, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro svého klienta nyní hledám zkušeného Obchodního manažera/Odborného prodejce, který má zájem o technické obory, a to ideálně se vzděláním nebo praxí v oblasti strojírenství.

Náplň práce:

- zodpovědnost za celkový prodej v regionu
- stálý kontakt s vybranými zákazníky v regionu
- vypracování nabídek a kalkulací
- poskytování technického poradenství
- účast na výstavách, veletrzích a prezentačních akcích
- práce s interní databází, příslušná administrativa

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné. Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Work Service Czech s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Pokud se Vám do 14 dnů neozveme, upřednostnili jsme jiné kandidáty pro postup do užšího kola výběrového řízení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- atraktivní systém odměňování, fixní mzda + čtvrtletní provize z prodeje
- jistota zaměstnání v úspěšné mezinárodní společnosti
- 5 týdnů placené dovolené, služební vozidlo i k soukromým účelům, notebook, telefon
- propracovaný systém pravidelných školení na produkty
- další vzdělávání, vstupní školení
- plný pracovní úvazek HPP (pracovní smlouva na dobu neurčitou)
- nástup možný ihned, nebo dohodou
- lokalita pracoviště: České Budějovice (zázemí kanceláře společnosti), působnost Jihočeský kraj

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní obchodně výrobní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání (technické vzdělání - ideálně strojírenského směru, není to však podmínkou)
- komunikativní znalost anglického jazyka (komunikace s centrálou spol. v Anglii, občasné služební cesty do zahraničí, produktové školení v anglickém jazyce)
- prokazatelná praxe v oblasti obchodu
- dobré technické vědomosti, zájem o technické obory, schopnost a zájem se dále vzdělávat
- schopnost samostatného rozhodování, pozitivní myšlení, zájem o obchod
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2906086  Datum zveřejnění: 24.1.2017