Dolgozzon csak 8-10 napot 1 hónapban, szerelőmunkást keresünk – szálló biztosítva

Work Service

Miesto práce
Maďarsko, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj, okres Lučenec, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Komárno, okres Levice, okres Nové Zámky, okres Rožňava, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
azonnali kezdés

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Feladatkör, kompetenciák és felelősség:
: gépsorok mellett történő félkész és kész termékek összeszerelése
: gépek rendeltetésszerű használata
: műszakvezető utasításainak betartása

Egyéb információ az állásról:
: munkarend: hétvégi 10 órási műszak 8-10 nap havonta (szombat, vasárnap – 570€/Bruttó)
: munkavégzés helye: Nagyszombat (Szlovákia)

Zamestnanecké výhody, benefity

Továbbijuttatások:
: szálló biztosítva (az első hónap ingyen)
: étkezési utalvány
: hosszú távú munkalehetőség
: átképzés és további szakmai képzés
: munkaruha, munkavédelmi eszközök
: 13.havi fizetés

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Partnercégünk egy stabil, nemzetközi vállalat.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Az álláshoz tartozó elvárások:
: szakmunkás végzetség
: gyártósori tapasztalat
: pontosság, minőségtudatos munkavégzés

Az állás betöltéséhezz előnyt jelent:
: azonnali kezdés

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2929999  Datum zveřejnění: 13.2.2017