Asistent v oddelení predajne

Work Service

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme milého a komunikatívneho človeka do nášho tímu!

Tvojou úlohou bude komunikácia so zákazníkmi a riešenie ich požiadaviek. Taktiež budeš spracovávať objednávky a pracovať s terminálom ako i registračnou pokladňou. Dostaneš šancu zaškoliť sa aj na VZV a získaš v tom aj prax!

Ponúkame ti stabilnú prácu a možnosť kariérneho rastu.

Pracovný čas: 10-12 hodinové zmeny - krátky/ dlhý týždeň.

Nástupná mzda 750€/brutto + stravné lístky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Významná úspešne etablovaná zahraničná spoločnosť zaoberajúca sa predajom tovaru konečnému zákazníkovi.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2939587  Datum zveřejnění: 21.2.2017