Mistr (pozemní stavby)

Work Service

Místo práce
Středočeský kraj, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro úspěšnou stavební firmu s mnohaletou tradicí hledáme dalšího zkušeného MISTRA pro rozšíření pracovního týmu!

Náplň práce:

- řízení stavební výroby na stavbě
- evidence a kontrola pracovníků
- kontrola kvality a pracovní výkonnosti
- zastupování stavbyvedoucího v jeho nepřítomnosti
- absolvování školení nových technologií
- řízení konkrétní stavby

Požadujeme:

- SPŠ/VŠ (stavební)
- zkušenosti na obdobné pracovní pozici
- zkušenosti s pozemními stavbami
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- zkušenosti s vedením podřízených pracovníků
- uživatelské znalosti práce na pc - MS Office, Internet, CAD
- schopnost řešit problémy, samostatnost
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Nabízíme:

- výborné finanční podmínky
- zázemí v úspěšné společnosti s mnohaletou tradicí
- plný pracovní úvazek na dobu neurčitou
- pracovní doba od 7-16 hodin a dle potřeby stavby
- notebook, mobil
- školení nových technologií a další vzdělávání
- zaměstnanecké benefity
- předpokládaný nástup do zaměstnání - únor/březen 2017, dohodou

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné. Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Work Service Czech s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Pokud se Vám do 14 dnů neozveme, upřednostnili jsme jiné kandidáty pro postup do užšího kola výběrového řízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Stavební společnost s mnohaletou tradicí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2943847  Datum zveřejnění: 23.2.2017