Operátor výroby - keď pracujete len 2 dni (SO+NE) a 5 dni ste s rodinou - Zálohy - 13.ty plat

Work Service

Trnava, okres Brezno, okres Krupina, okres Revúca, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Považská Bystrica, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Rožňava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
DOHODOU
Mzdové podmienky (brutto)
v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme operátorov výroby v oddelení zvarovne, lakovne, lisovne či montáže.

Miesto výkonu práce: Trnava

- spolupodieľanie sa na kompletizácii jednotlivých častí automobilu,
- nachystávanie a kontrola materiálu či jednotlivých dielov,
- práca v oddelení lisovne, lakovne, zvarovne či montáže,
- zodpovednosť za kvalitu,

Práca len počas víkendu: (19,5h)
SO: ranná/ poobedná
NE: nočná

Mzda: 569€/ brutto + stravovanie + prvý mesiac ubytovanie zdarma
netto mzda 450€ až 690€ (vrátane nadčasov)

- možnosť nadčasov s adekvátnými príplatkami
- prvý mesiac ubytovanie zdarma a bezproblémová doprava
- po 1.mesiaci individuálna odmena (cca 65€/mes.)
- po 2.mesiaci skupinová odmena (cca 35€/mes.)
- 13.ty plat
- celozávodné stravovanie a pitný režim
- možnosť karierneho rastu,
- odmeny za zlepšovateľské návrhy
- už po pol roku možnosť prechodu do kmeňového stavu

V prípade záujmu nás kontaktujte na 0911 050 798 alebo [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná úspešná automobilová spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- zručnosť
- lojalita a stabilita
- chuť učiť sa

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2948501  Datum zveřejnění: 26.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: v texte