Stabilná práca pre mužov aj ženy na trvalý pracovný pomer (Výrobný pracovník)

Work Service

Miesto práce
Trenčiansky kraj, okres Trenčín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie montáže a prípravy jednotlivých komponentov
- vizuálna kontrola výrobku
- udržiavanie čistoty na pracovisku
- dodržiavanie bezpečnostných pokynov a pracovných štandardov

- dlhodobá stabilná práca na TPP
- práca vhodná pre mužov aj ženy
- príplatky nad rámec ZP, po 3 mesiacoch nárast mzdy
- aktívny sociálny program, zabezpečená doprava

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny
- dobrý zdravotný stav
- zodpovednosť

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2949466  Datum zveřejnění: 11.7.2017