Mechanik na oddelení údržby/ montáže v automotive

Work Service

Trenčiansky kraj, okres Bánovce nad Bebravou, okres Partizánske, okres Prievidza, okres Topolčany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ide predovšetkým o vykonávanie preventívnej údržby výrobných zariadení, mechanické a elektrické opravy v 3 zmennej prevádzke s platnou vyhláškou min. §21.
- evidencia vykonaných opráv v systéme SAP
- spolupráca pri tvorbe a úpravách plánu údržby
- navrhovanie efektívnych riešení na zvýšenie efektivity výrobného procesu, a tiež znižovanie výrobných nákladov
- dodržiavanie BOZP

- možnosť zabezpečenia dopravy pre kandidátov z okolitých miest (konkrétne Topoľčany, Prievidza a Partizánske)
- vstupné zaškolenie
- 13. plat, bonusy, príplatky v prípade nadčasov, mzdové triedy (možný každoročný nárast mzdy)
- profesný rast a postup
- možnosť dlhodobej spolupráce
- možnosť získania cenných skúseností z oblasti automobilového priemyslu

Informácie o výberovom konaní

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť s medzinárodným zázemím a dlhoročnou tradíciou v rámci Slovenskej republiky z oblasti automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

mechanik, elektrotechnik

Vodičský preukaz

B

- prax na podobnej pozícií je podmienkou (výrobná spoločnosť v automobilovom, respektíve elektrotechnickom priemysle)
- technické znalosti z oblasti elektrotechniky, mechaniky a pneumatiky
- samostatná orientácia v technickej dokumentácií strojov
- efektívne riešenie problémov
- ochota a chuť učiť sa novým veciam

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2989222  Datum zveřejnění: 28.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou