Manipulant_Brno - venkov od 18 500Kč/měsíc

Work Service

Místo práce
Brno_venkov, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
03.04.2017
Mzdové podmínky (brutto)
18 500-21 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme:
- 16 350,- Kč/měsíc + 2 213 Kč výkonnostní příplatek/měsíc
- příspěvek na dopravu do výše 1 050Kč/měsíc (v závislosti od místa bydliště)
- práce na hlavní pracovní poměr s 5 týdny dovolené
- dotované stravování ( oběd cca 30Kč)

- navýšení mzdy po zkušební době na 18 400Kč/měsíc + 2 400Kč výkonnostní příplatek/měsíc

- možnost dlouhodobé spolupráce
- zázemí prosperující společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování (oběd cca 30Kč)
- příspěvek na dopravu ve výši až 1 050Kč/měsíc
- práce na hlavní pracovní poměr

Informace o náboru

- osobní pohovor a prohlídka pracoviště zajištěna pro každého

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Hledáme pracovníky na pozice manipulačního dělníka. Firma se zabývá výrobou zdravotnického materiálu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

manipulant

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU
- spolehlivost a chuť k práci
- dochvilnost
- min. 18 let
- zkušenost s VZV vítáme

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2991133  Datum zveřejnění: 30.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18 500-21 000