Platená stáž v HR - odrazový mostík na ceste do HR sveta

Work Service

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak sa obzeráš po zaujímavej, dynamickej práci priamo v Bratislave a je ti blízka sféra HR svetu alebo ťa láka sa do nej dostať, mám pre teba riešenie! :)
Momentálne hľadáme šikovnú posilu k našej kolegyni Jarke, ktorá by bola rovnako dynamická, komunikatívna a nebojácna akou je ona sama.
Ak si ešte stále študent VŠ alebo aj čerstvý absolvent a nezaháľaš s hľadaním si brigády, platenej stáže alebo práce na skrátený úväzok, začni tým, že pošleš svoje CV (najlepšie aj s motivačným listom).
Úlohy, s ktorými by ste najprv spoločne a postupne aj ty sám/a "bojoval/a by boli:
- podľa požadovaných kritérií klienta aktívne inzerovať pracovné ponuky na pracovných portáloch, vyhľadávať - selektovať uchádzačov o zamestnanie ( pracovné portály, databáza ...)
- telefonický kontakt s vybranými uchádzačmi (pre-screening)
- následná organizácia, dohodnutie pohovoru, účasť na pohovore u klienta
- riešenie pracovno-právnej dokumentácie pri nástupe uchádzača a pri ukončovaní dočasného pracovného pomeru
- promptné, efektívne riešenie náhle vzniknutých situácií súvisiacich s projektom, uchádzačom
- zabezpečenie toho, aby zamestnanci dostali stravné lístky, zabezpečenie lekárskej prehliadky
- práca s databázou uchádzačov

Posilu hľadáme do nášho interného tímu v samom centre Bratislavy. Nie je nás tu veľa, čo znamená, že ak ti skôr vyhovuje rodinná atmosféra a nie korporátna atmosféra obrovskej firmy budeš sa tu cítiť "ako doma". Ponúkame ti možnosť nabrať dennodenne množstvo nových cenných skúseností, ktoré by si vedel/a zužitkovať na svojej HR ceste, ale veľa z nich ti určite dá aj čo to do osobnostného rozvoja! Každomesačne je súčasťou motivujúci bonusový systém odmien. Ak si človek, ktorý musí stále niečo robiť, výhodou pre teba tiež bude, že zaručene ti popri Jarke nebude hroziť žiadna nuda ani stereotyp! :)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozícia je obsadzovaná priamo do našej bratislavskej kancelárie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

psychológia, personálny manažment

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Náš nový kolega, kolegyňa by mali byť v prvom rade húževnatý, nebojácny, komunikatívny so zmyslom pre organizáciu práce. Postupom času by si mal/a byť samostatný/á no od začiatku proaktívny/a. Veľkou výhodou je, ak ovládaš anglický jazyk aspoň na úrovni B1/B2 na škodu tiež nie je ak máš vodičský preukaz. Taktiež veľkým + je, ak si už podobnú prácu okúsil/a a vieš čo ťa čaká. Ak si teda pevne rozhodnutý/a, že do toho ideš, pošli svoje CV (pre plusový bod aj s motivačným listom) čím skôr! :)

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2993590  Datum zveřejnění: 31.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou