HR koordinátor pre temporary placement

Work Service

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rastieme! To je hlavný dôvod prečo hľadáme dynamickú posilu do nášho stabilného bratislavského tímu! Ak chceš byť jeho súčasťou, tvojimi kľúčovými úlohami bude predovšetkým:
- komunikovať s klientmi a následne podľa ich požiadaviek publikovať na pracovných portáloch inzeráty s pracovnými pozíciami
- aktívne telefonicky vyhľadávať uchádzačov o zamestnanie a následne ich pre- screening, selekcia, vedenie a dopĺňanie databázy uchádzačov
- samostatné vedenie osobných pohovorov, účasť na pohovoroch u klientov
- riešenie dokumentácie pri vzniku pracovného vzťahu a rovnako aj pri zániku pracovného vzťahu
- spracovanie dochádzky, mzdových podkladov, starostlivosť o zabezpečenie stravovania, prípadne stravných lístkov, dohodnutie lekárskej prehliadky
- spracovanie pravidelných reportov

- jedinečná možnosť dlhodobého, stabilného, perspektívneho pracovného miesta
- možnosť získať cenné pracovné skúsenosti, ktoré ti neskôr pomôžu ľahšie uplatniť sa
- práca v nadnárodnej personálnej agentúre so stabilným zázemím
- rodinná atmosféra, menší kolektív
- vlastný telefón
- vlastný notebook

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozícia je obsadzovaná do nášho interného tímu v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienkou číslo jeden je ASPOŇ 1 ročná prax na podobnej pozícií.
Veľkou výhodou je ak ovládaš anglický jazyk nie len teoreticky ale aj prakticky :-). Maďarský alebo srbský jazyk je výhodou!
Človek na tejto pozícií by mal byť v prvom rade orientovaný na výsledky, neoblomný a ktorého nič nezaskočí. Popri tomto by to mala byť dynamická osobnosť so schopnosťou efektívne si určiť priority na každý deň a tiež efektívne zvládať multitasking :-)

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2993616  Datum zveřejnění: 30.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou, podľa skúseností