Pracovná príležitosť pre absolventov stredných elektrotechnických škôl (údržba strojov a zariadení)

Work Service

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nechceš strácať čas po skončení školy a mať zaistenú stabilnú prácu? Ak končíš SOU alebo SOŠ (elektrotechnik, elektromechanik, mechanik, autoelektronik, mechatronik a pod.), chceš získať praktické skúsenosti a dostať sa do oblasti automotive, pošli nám svoj životopis! Hľadáme šikovných absolventov na oddelenie údržby – mechanik, elektrikár, kde tvojou pracovnou náplňou bude:
- zodpovednosť za plynulý chod linky
- zabezpečenie základnej údržby a pomoc pri preventívnej údržbe zariadení
- vyhľadávanie porúch, diagnostika príčin poruchovosti a ich odstraňovanie
- dodržiavanie BOZP

- zaškolenie, príležitosť pracovať s novými technológiami a neustále sa vzdelávať
- motivujúci systém odmien a benefitov (13.plat, bonusy, príplatky nad rámec ZP)
- ľudský prístup
- možnosť kariérneho rastu
- aktívny sociálny program - športové a spoločenské aktivity, zdravotná starostlivosť
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- odborné vzdelávanie a rozvoj - odborné kurzy podľa pozície, jazykové kurzy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SOU alebo SOŠ v oblasti elektrotechniky, mechaniky
- vyhláška § 21 výhodou
- chuť rozvíjať sa po odbornej stránke a neustále napredovať
- tímový a aktívny prístup k práci
- ochota pracovať na zmeny
- manuálna zručnosť, flexibilita

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2996539  Datum zveřejnění: 11.5.2017