Pomocné montážní práce ve výrobě s VZV! 120Kč/hod

Work Service

Místo práce
Opava, Okres Opava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta se zaměřením na montáž a servis technologických celků strojoven a potrubních rozvodů hledáme:

schopné, spolehlivé a pracovité
MUŽE NA POMOCNÉ MONTÁŽNÍ PRÁCE

- práce s VYSOKOZDVIŽNÝM VOZÍKEM
- práce na jednosměnný provoz (denní 12cti hodinové směny, víkendy volné)

- pomocné práce při zateplování pecí, stavbě výrobních linek v potravinářském průmyslu

- místo výkonu práce: Opava - Vávrovice (MONDELÉZ)

- 18 let podmínkou

- mzda 120Kč/hod

- jedná se o dočasnou práci (1-2 měsíce, s možností prodloužení)

Pro více info volejte 601 311 204 nebo 602 119 235

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu volejte v po-pá 9:00-16:00 na tel.číslo: 601 311 204, 602 119 235 nebo se dostavte osobně na adresu Hrnčířská 1, Opava (nad Českou pojišťovnou)

Nabízíme velký počet volných míst, přijďte se k nám ZDARMA zaregistrovat.

TĚŠÍME SE NA VÁS.
Tým Work Service.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Hlavní náplní činnosti firmy je dodávka, montáž a servis technologických celků strojoven a potrubních rozvodů. V oboru paříme mezi přední firmy v České republice.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3018468  Datum zveřejnění: 28.6.2017