Operátor výroby v Brno - Modřice až 24.000Kč/měsíc - nástupní bonus

Work Service

Místo práce
Modřice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

obsluha lisů
drobná manuální práce
kontrola kvality hotových výrobků
evidence vadných výrobků
montáž výrobků

Pracovní doba:
8 hodinové (ranní, odpolední, noční)

Místo výkonu práce:

Brno - Modřice
autobusová doprava do zaměstnání ZDARMA ( autobus jezdí ze zastávky Dornych, Ústřední hřbitov či Modřice - smyčka)

Zaměstnanecké výhody, benefity

práce na hlavní pracovní poměr, 25 dní dovolené

NÁSTUPNÍ BONUS V HODNOTĚ 10.000,-Kč - vyplaceno po zkušební době ve třech mesících

BONUS ZA DOPORUČENÍ PRACOVNÍKA 5.000,-

Mzda 18.000,- Kč/měsíc + příplatky:
bonus za osobní přínos zaměstnance k dosažení firemních cílů 2.000,- Kč
výkonnostní BONUS až 15 % ze základní mzdy (až 3 tisíce měsíčně)
příplatek za noc 10% (až 800,- Kč měsíčně)
příplatek za svátek 100%
příplatek za přesčas 25% z průměrné mzdy

vstupní lékařská prohlídka hrazena zaměstnavatelem
pracovní obuv zajištěna
prohlídka pracoviště
zázemí prosperující společnosti
vstřícnost a dlouhodobou spolupráci
MOŽNOST KARIÉRNÍHO RŮSTU
místo pracoviště Modřice
možnost výhodného mobilního tarifu
STRAVENKY - 80,-/den

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Firma s mezinárodním zastoupením, působí v oblasti Automotive .

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

pečlivost, manuální zručnost
dobrý zrak nebo adekvátní pomůcky (brýle, čočky)
spolehlivost a chuť k práci
dochvilnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3021133  Datum zveřejnění: 26.4.2019