Servisní technik (manipulační technika)

Work Service

Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Okres Rychnov nad Kněžnou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro svého klienty nyní hledám dalšího schopného Servisního technika!

Pracovní náplň:

- po proškolení provádění oprav manipulační techniky na dílně společnosti

Požadavky:

- vzdělání technického směru (v oboru elektrotechnik je výhodou, ne však podmínkou)
- vyhláška 50 výhodou
- alespoň základní znalost hydrauliky vítána
- uživatelská znalost práce s PC (MS Windows, Internet)

Nabízíme:

- stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti
- motivující finanční ohodnocení
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- 5 týdnů placené dovolené
- propracovaný systém zaškolení a další vzdělávání
- penzijní pojištění
- závodní lékařská péče
- místo pracoviště: KVASINY
- nástup do zaměstnání možný ihned, nebo dohodou

V případě Vašeho zájmu mi neváhejte zaslat svůj životopis v českém jazyce.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné. Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Work Service Czech s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Pokud se Vám do 14 dnů neozveme, upřednostnili jsme jiné kandidáty pro postup do užšího kola výběrového řízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Mezinárodní obchodně výrobní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3023965  Datum zveřejnění: 20.4.2017