Právnik- junior (vhodné pre študentov právnickej fakulty a absolventov)

Work Service

Miesto práce
Košický kraj, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívna výpomoc súčasnému právnikovi, kde Vaša náplň práce bude pozostávať predovšetkým z:
- podpory pri príprave podkladov (pozvánok, materiálov) na zasadnutie orgánov spoločnosti
- finalizácii zápisníc zo zasadnutia orgánov spoločnosti
- prípravy prolongácie a vedenie zoznamu zmlúv, urgencia nedoručených zmlúv
- sledovanie doručenia podpísaných zmlúv protistranou
- zastupovanie na súdnych pojednávaniach v prípade neprítomnosti ved. právneho oddelenia
- podpora pri vymáhaní pohľadávok

- možnosť využiť nadobudnuté teoretické poznatky v praxi
- cenná skúsenosť pri hľadaní si budúceho zamestnania
- práca popri skúsenom kolegovi, právnikovi

Daná pracovná príležitosť je veľmi vhodná pre študentov právnickej fakulty prípadne absolventov, možnosť dohody akou formou práce by bola práca vykonávaná.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.9.2017 (zbývá ještě 13 dnů)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovná pozícia je obsadzovaná priamo pre nášho klienta (konkrétne uvedenie a predstavenie prostredníctvom pohovoru).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- anglický jazyk aktívne slovom aj písmom
- samostatnosť
- cieľavedomosť
-zodpovednosť
- schopnosť efektívne si rozdeliť pracovný čas
- chuť získať nové pracovné skúsenosti a zlepšovať sa vo svojom odbore

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Work Service Slovakia, s.r.o.
Škultétyho 1
83104 Bratislava

Kontakt

ID: 3040202   Datum zveřejnění: 2.8.2017