Operátor výroby - nepasová práca - príspevok na ubytovňu

Work Service

Bratislava- DNV, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Dunajská Streda, okres Komárno, okres Nové Zámky, okres Bardejov, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Stará Ľubovňa, okres Svidník, okres Rožňava, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800-850€/ brutto + stravné lístky + 13.-14.ty plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Momentálne dopĺňame výrobných pracovníkov do oddelení strešných modulov, slnečných clôn a kokpitov, kde by Vašou náplňou práce bolo spolupodieľanie sa na kompletizácií jednotlivých súčastí.

Miesto: Bratislava - Devínska Nová Ves
Úväzok: TPP

Pracovný čas je 7,5h. Môžete si vybrať zmennosť. Vyhovuje Vám 2-zmenka, 3-zmenka alebo 4-zmenka?

Mzda:
650€ - 700€/ netto + stravné lístky (možnosť bonusu na dopravu, možnosť ubytovania a dopravy)

-prijímame aj páry, práca je vhodná aj pre ženy

-stabilná a dlhodobá spolupráca
-13. + 14. plat
-kolektívne akcie, tímbildingy, športové hry,
-spoločenské akcie ako športové hry (aj pre rodinných príslušníkov) a vianočný večierok
-odborné kurzy podľa profesijných potrieb zamestnanca

V prípade záujmu nás konatktujte na 0911 050 798 alebo [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Významné spoločnosti pôsobiace v strojárskej výrobe.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

-rovnako seriózny prístup aj z Vašej strany
-informáciu v prípade neprítomnosti v práci
-dochvíľnosť a spoľahlivosť

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3063276  Datum zveřejnění: 16.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 800-850€/ brutto + stravné lístky + 13.-14.ty plat