Pracovník ve stravování (kuchař/kuchařka)

Work Service

Místo práce
Rožnov pod Radhoštěm, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
16 000 - 30 000,- Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

OTEVŘENÉ POZICE: kuchař/ka, kuchař/ka studené kuchyně, pomocný kuchař/ka.

Kuchař/ka

- požadujeme SHŠ, nebo SOU v oboru a min. 2 roky praxe ze závodního stravování, komunikativnost, schopnost týmové spolupráce
- nutný průkaz pro práci v potravinářství
- řízení a kontrola podřízených pracovníků
- řízení a organizace výroby pokrmů
- podílení se na výrobě, výdeji a distribuci teplách a studených pokrmů
- odpovědnost za kvalitu vyrobené stravy
- mzda 18 000 - 30 000,- Kč/měsíc
- možnost ubytování zdarma

Kuchař/ka studené kuchyně

- požadujeme SOU v oboru a min. 2 roky praxe, komunikativnost, schopnost týmové spolupráce
- podílení se na výrobě, výdeji a distribuci pokrmů
- odpovědnost za kvalitu a množstvívyrobené stravy
- obsluha výrobních zařízení pro výrobu studených a teplých pokrmů
- mzda 16 000 - 17 500,- Kč/měsíc

Pomocný kuchař/ka

- požadujeme SOU v oboru a min. 1 rok praxe, popř. rekvalifikační kurz, komunikativnost, schopnost týmové spolupráce
- řídí se pokyny šéfkuchaře
- odpovědnost za kvalitu odvedené práce
- dodržování hygieny a čistoty na pracovišti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Pro našeho významného klienta, s působností v oblasti gastronomie a stravování, hledáme vhodné kandidáty na pozici "PRACOVNÍK VE STRAVOVÁNÍ" s praxí v Rožnověv pod Radhoštěm.

Možnost využití ubytování zdarma !

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3083659  Datum zveřejnění: 29.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16 000 - 30 000,- Kč/měsíc