HR Talent

Work Service

Miesto práce
Škultétyho 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou počas septembra
Mzdové podmienky (brutto)
Mzda je u nás výsledkom diskusie, sme otvorení konštruktívnym riešeniam prispievajúcim k obojstrannej spokojnosti :)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tak, ako sme úspešne našli HR asistentku Nikol :) a stala sa naším plnohodnotným článkom, tak momentálne hľadáme nového kolegu/ kolegynku do nášho interného tímu HR-istov pre našu centrálnu pobočku v Bratislave na pozíciu:

HR konzultanta/koordinátora.

HR koordinátor v našej firme zastrešuje:
- komunikáciu s klientmi,
- dobré vzťahy s odberateľmi, našimi zamestnancami a dodávateľmi,
- koordináciu s dočasne pridelenými zamestnancami,
- riešenie požiadaviek zamestnancov.

Zamestnanecké výhody, benefity

- mladý a dynamický kolektív
- flexibilná pracovná doba :)
- denná podpora od personálne starších kolegov :)
- kvartálne odmeny
- kariérny rast
- teambuldingové akcie v KE, ZA, BA, ČR
- reálny záujem o rozvoj každého člena tímu
- super nálada a vzájomná pomoc

Informácie o výberovom konaní

Ak sme Vás zaujali, neváhajte ma kontaktovať e-mailom: [email protected]

alebo telefonicky: 0911 050 798

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- kreativita
- flexibilita
- chuť vzdelávať sa

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3088319  Datum zveřejnění: 30.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Mzda je u nás výsledkom diskusie, sme otvorení konštruktívnym riešeniam prispievajúcim k obojstrannej spokojnosti :)