Letní Brigáda - pracovník v automotive

Work Service

Místo práce
Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
17.07.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce ve výrobě protihlukových izolací a čalounění pro automobilový průmysl
- odebírání protihlukových koberců od stroje
- tvarování izolací dle požadovaných norem
- kontrola kvality výrobků
- doplňování materiálu do výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 100,-Kč/hod. + příplatky dle zákoníku práce + při nástupu a odpracovaných směnách bonus 1 000,-Kč
- termín brigády 17.07. - 21.07.2017
- možnost vyplácení záloh týdně na účet
- 2 - směnný provoz (ranní a odpolední směny)
- školení zajištěno
- zaučení zajištěno
- dobrá dopravní dostupnost
- velmi příjemné pracovní tempo (nenáročné)
- práce je vhodná pro muže i ženy
- místo práce: Ostrava - Hrabová

Informace o náboru

Nabízíme rychlou a nenáročnou letní brigádu po dobu 5 dnů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho významného klienta, s působností v oblasti automobilového průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici "Pracovník v automotive" brigádně.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti s práci ve výrobě VÝHODOU
- pracovitost, pečlivost, samostatnost
- věk min. 18 let
- čistý výpis z rejstříku trestu
- dobrý zdravotní stav (práce v noci)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3111348  Datum zveřejnění: 13.7.2017