Sales representative

Work Service

Miesto práce
Košický kraj, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihned
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia eventov, konferencií
- absolvovanie služobných ciest mimo SR za účelov rozvoja cestovného ruchu na Slovensku
- komunikácia s hotelovým manažmentom v zahraničných krajinách ale aj na Slovensku
- tvorba cestovných balíčkov
- rozvoj cestovného ruchu v Košickom kraji

- možnosť naplno využiť kreativitu a predošlé skúsenosti z oblasti predaja, obchodu
- príležitosť na dlhodobú, perspektívnu spoluprácu
- vstupné zaškolenie
- možnosť spoznávať nové kultúry, krajiny - pracovné cesty

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.9.2017 (zbývá ještě 12 dnů)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovná pozícia je obsadzovaná priamo pre nášho klienta (konkrétne uvedenie a predstavenie prostredníctvom pohovoru).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- aspoň 1 rok na podobnej pozícií (obchod, predaj)
- nemecký alebo iný jazyk výhodou
- komunikatívnosť
- ochota cestovať aj mimo SR
- samostatnosť
- zodpovednosť
- kreativita
- prezentačné zručnosti

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Work Service Slovakia, s.r.o.
Škultétyho 1
83104 Bratislava
ID: 3118572   Datum zveřejnění: 1.8.2017