Obchodní zástupce

Work Service

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Každý jednotlivý článek tvoří kompletní tým. Staňte se jedním z nás! Pro obohacení našeho týmu hledáme obchodníka!

Je komunikace Vaší silnou stránkou? Orientujete se v obchodní strategii? Máte zkušenosti s prodejem? Chcete zastupovat ryze českou společnost? Pokud jste na všechny otázky odpověděl/a kladně, jste tady správně!

Čeká Vás
samostatné zajišťování procesu nákupu i prodeje zboží;
komunikace s dodavateli i koncovými zákazníky;
taktické řízení inovačních procesů;
monitoring a analýza trhu a dynamicky se rozvíjejících trendů;
možnost zúročit své zkušenosti, znalosti i kreativitu a mnohem více!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Máme pro Vás
práci na full time;
teplou kancelář;
rychlý automobil;
přenosný počítač;
chytrý telefon;
fixní plat

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Český výrobce a dodavatel, který se řídí heslem, že umění lze nalézt i v oblékání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3128629  Datum zveřejnění: 24.7.2017