Operátor výroby Vyškov ranní a odpolední směny!

Work Service

Místo práce
Vyškov, Okres Vyškov
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do firmy ve Vyškově přijmeme pracovníky na pozici operátora výroby nebo pomocného skladníka. Možnost dlouhodobé spolupráce, po domluvě i letní brigáda. Nástup od června 2017 !!

Pracovní doba PO-PÁ , ranní 6:00-14:00, odpolední 14:00-22:00

Náplň práce:

- příjem a kontrola materiálu
- naskladňování a vyskladňování zboží
- balení zboží (doplňování, kontrola množství zboží, kontrola objednávek)
- práce s PC

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost dlouhodobé spolupráce nebo letní brigáda
- motivující finanční ohodnocení od 93,-Kč/hod. + příplatek za odpolední směnu
ve výši 6,-Kč/hod.
- práce v mladém kolektivu a příjemném pracovním prostředí
- půlroční finanční bonus - až 6 000,- Kč
- roční bonus - 5 dní placené dovolené navíc
- občerstvení na pracovišti
- příměstské tábory pro děti zaměstnanců, firemní akce (večírky, family day,..)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Firma se zabývá výrobou okenních systémů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- docházka od pondělí do pátku s volnými víkendy
- logické uvažování
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3130422  Datum zveřejnění: 22.9.2017