Staňte se členem úspěšné obchodní společnosti CENTROPOL ENERGY, a.s. - obchodní zástupce-náborový příspěvek 60 tisíc korun

Petr Bango

Pardubice, Praha, Ústí nad Labem, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Okres Hradec Králové, Okres Česká Lípa, Okres Liberec, Okres Chrudim, Okres Pardubice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
31.01.2018
Mzdové podmínky (brutto)
20000 -70000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše hlavní činnosti budou:
- telefonická a přímá(schůzka) komunikace se zákazníky naší společnosti
- nabídka produktů novým zákazníkům nebo stávajícím
- příprava dokumentace pro zákazníky,
- vyřizování dotazů a požadavků zákazníků,
- spolupráce s dalšími útvary společnosti,
- účast při tvorbě procesů a postupů,
- práce v interních systémech
- akvizice nových zákazníků komodity elektřina/plyn

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náborový příspěvěk 60 tisíc korun,Služební automobil,telefon,neomezené volání,tablet,Nadstandartní provizní systém,možnost práce z domova v jakémkoliv městě

Informace o náboru

Nabízíme náborový příspěvek 60 tisíc korun,služební automobil a telefon, benefity a odměny.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

prodej

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Praxe v oboru prodej (AKVIZICE NOVÝCH ZÁKAZNÍKŮ) KOMODITY ELEKTŘINA/PLYN NEBO PRODEJ D2D- není podmínkou,ale výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hlavní činností naší firmy je změna dodavatele(komodit) elektřiny a plynu u našich zákazníků a dlouholetá kontrola jejich spokojenosti. Centropol Energy a.s. je významný dodavatel na našem trhu, který jsou u nás na trhu už několik let a jsou velice úspěšní. Naším cílem je v první řadě spokojený zákazník, a proto klademe velký důraz na efektivitu, spolehlivost a profesionalitu v oblasti péče o zákazníky. Díky zkušenému týmu našich pracovníků jsme schopni zákazníkům poskytnout zajímavé produkty, kvalitní služby a odbornou péči na vysoké úrovni.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2855071  Datum zveřejnění: 11.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 -70000