Stankovy prodej

Wurst-und Spießbraterei, Schaustellerbetrieb Schilling

Miesto práce
Weinleite 2, 91522 Ansbach, Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
10.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
350-400€ za 5.dni

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staveni stanku,smazeni a priprava jidel,a zaroven prodej...,uklid...

Ubytovani zdarma,mozna dohoda castecneho hrazeni cestovneho.Vanocni premie...

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

Prodavac

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Spolehlivost,technickou zrucnost,pocitani z hlavy.Flexibilitu.

Prijmeme zamestnance do Nemecka pro prodej a pripravu pokrmu.Firma se nachazi Oblast Nurnberg(Bavorsko).Jedna se o rychly a vyhodny prividelek.Pozadujeme spolehlivost,a flexibilitu.Znalost nemeckeho jazyka podminkou.Ubytovani hradime.Mzda 9/10 € na hodinu.
ID: 3001689  Datum zveřejnění: 6.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 350-400€ za 5.dni