Technik kvality - specialista na řešení zákaznických reklamací

Würth Elektronik iBE CZ s.r.o. (MPSV)

U Vodárny 25, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-18
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (33435)

Pracoviště a kontakty

Firma:Würth Elektronik iBE CZ s.r.o., IČ 15769208, http://www.we-online.com
Pracoviště:U Vodárny 25/1, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-18
Mzdové rozpětí:od 30000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: SŠ, popř. VŠ vzdělání s technickým zaměřením, praxe na obdobné pozici (znalost řízení kvality v automobilovém průmyslu), komunikační a organizační schopnosti, znalost AJ slovem a písmem, NJ výhodou, znalost čtení technické a výkresové dokumentace, znalost práce s nástroji kvality (8D, ISHIKAWA, 5WHY a další), ŘP sk. B
Náplň práce: komunikace se zákazníkem, řešení reklamací a požadavků zákazníka, příprava dokumentace, zavádění nápravných opatření, řešení kvalitativních problémů ve výrobě, správa a vyhodnocení neshodných dílů, zajišťování externí kontroly zboží, dodržování norem ISO ČSN TS 16 949 a ISO 14001, komunikace s mateřskou společností
Zaměstnanecké výhody: zvyšování kvalifikace formou odborných školení, zázemí silné mezinárodní společnosti v oblasti automotive, finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům a praxi, profesní růst, 13.plat, dotované stravování formou stravenek, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, PC, dotovaný mobil, pružná pracovní doba, jazykové kurzy, další benefity dle pracovních výsledků, náborový příspěvek 5.000 - 10.000 Kč

Poslední změna:2017-04-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12528460734

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou