Technolog - zástupce manažera technologie

Würth Elektronik iBE CZ s.r.o. (MPSV)

U Vodárny 25, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-18
Mzdové podmínky (brutto)
35000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech (31193)

Pracoviště a kontakty

Firma:Würth Elektronik iBE CZ s.r.o., IČ 15769208, http://www.we-online.com
Pracoviště:U Vodárny 25/1, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-04-18
Mzdové rozpětí:od 35000 do 50000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: VŠ, popř. VOŠ vzdělání s technickým zaměřením, praxe v oboru vítána, znalost metodiky FMEA, PFU, APQP, SLP, znalost AJ - komunikativní úroveň, NJ výhodou, organizační a komunikativní schopnosti, schopnost vedení týmu a řešení mimořádných situací, schopnost týmové spolupráce v menším kolektivu, ŘP sk. B
Náplň práce: koordinace projektů při zavádění nových technologií, včetně zácviku, komunikace s mateřskou společností, optimalizace výrobních procesů, přezkušování odborných kompetencí mechaniků, poskytování podpory v rámci řešení reklamací, zastupování manažera technologie
Zaměstnanecké výhody: možnost dalšího vzdělávání včetně profesního růstu, zázemí silné mezinárodní společnosti v oblasti automotive, finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům a praxi, odborné zaškolení, 13.plat, dotované stravování formou stravenek, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, PC, dotovaný mobil, pružná pracovní doba, jazykové kurzy, další benefity dle pracovních výsledků, náborový příspěvek 5.000 - 10.000 Kč

Poslední změna:2017-04-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12528450743

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání