Skladníci

Würth, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
137, 293 01 Nepřevázka, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní skladníci (93331)

Pracoviště a kontakty

Firma:Würth, spol. s r.o., IČ 48036021, https://eshop.wuerth.cz/cs/CZ/CZK/
Pracoviště:Würth, spol. s r.o.., Nepřevázka 137, 293 01 Mladá Boleslav 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 23000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce:
Nepřevázka č.p. 137
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: telefonicky: 604 212 221 nebo emailem: [email protected]

Náplň práce:
- práce ve skladu, obsluha VZV a manipulace se zbožím
- vykládka / nakládka kamionu, zaskladnění / vyskladnění na určené pozice do / z regálu nebo stohování palet
- kontrola dodaného zboží dle dodacích listů, zápis do interního systému, manuální práce
- po zaučení samostatná práce, která vyžaduje dodržování nastavených pracovních postupů a pravidel

Co by měl náš skladník splňovat:
- je fyzicky zdatný/á (nebojí se práce rukama)
- pracuje rychle a samostatně
- je spolehlivý/á (přijde do práce včas)
- je trestně bezúhonný/á
- má uživatelskou znalost práce s PC
- má platný průkaz na VZV - propadlý průkaz obnovíme. Není podmínkou
- má týmový duch

Naše nabídka:
- zaměstnání v jedinečném a čistém prostředí
- práce v pracovních dnech, víkendy volné, svátky volné.
- výborný pracovní kolektiv
- zaměstnání na základě pracovní smlouvy
- závodní stravování za zvýhodněné ceny
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní/životní připojištění
- účast na firemních akcích
- bonusové ohodnocení podle pracovního výkonu
- nástup možný ihned

Zašlete nám strukturovaný životopis v českém jazyce na [email protected]

Zaměstnanecké výhody:
- Zaměstnání v jedinečném a čistém prostředí
- Ihned nastup do kmene
- víkendy volné
- Výborný pracovní kolektiv
- Motivující finanční ohodnocení
- Vstupní odborné zaškolení
- Firemní akce

Poslední změna:2017-05-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mladá Boleslav

číslo volného místa: 12705560715

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou