Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu

Würth, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Toužimská 767, 199 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:Würth, spol. s r.o., IČ 48036021
Pracoviště:Würth, spol. s r.o. - Letňany, Toužimská 767, Letňany, 199 00 Praha 99

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky, vzdělávání, příspěvky na pojištění
Dovolená navíc, 5 týdnů dovolené
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:KONT.: Zašlete nám strukturovaný životopis v českém jazyce na [email protected]. Místo výkonu práce:Prodejna Praha - Letňany, Toužimská 767, Praha 9.
Nápň práce: Prezentace a prodej zboží v prostorách prodejny.Každodenní komunikace se zákazníky.Organizace akcí pro zákazníky - dny otevřených dveří, snídaně pro zákazníky
Správa objednávek, příprava prodejních dokladů, příjem plateb.Výstava, doplnění, balení zboží; inventura skladu. Zajištění zázemí a technické podpory obchodním zástupcům. Organizace propagačních akcí.
Požadujeme: Chuť pracovat a učit se. Práce ve Würthu je dynamická a mění se každý den. SŠ vzdělání nebo vyučení. Uživatelskou znalost PC. Příjemné a reprezentativní vystupování. Výborné komunikační a organizační schopnosti. Obchodní zkušenosti.Tato práce je vhodná pro ženy. Flexibilitu, samostatnost. Preciznost, pečlivost.Jste taková/ý? Bavila by Vás tato práce? Prima! Ozvěte se nám, a když to klapne, odměna Vás nemine.
Nabízíme: Práce jen v pracovních dnech - víkendy a svátky volné! A k tomu mimo jiné - 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní či penzijní pojištění, občerstvení na pracovišti a výborná káva!Mobilní telefon - iPhone! Stravenky. Odměny hodné Vaší práce. Průběžná produktová a dovednostní školení, podporu kolegů. A abyste byli spokojení, také flexibilní pracovní dobu a další zajímavé benefity. Nástup je možný ihned, ale rádi na Vás počkáme.Místo výkonu práce:Prodejna Praha - Letňany, Toužimská 767, Praha 19900
Oslovili jsme vás? Pokud ano, zašlete nám strukturovaný životopis v českém jazyce na [email protected] .Další aktuálně otevřené pracovní pozice http://wuerth.jobs.cz/

Poslední změna:2017-05-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 9

číslo volného místa: 12724130783

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC