Pomocný dělník/dělnice

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Bor u Tachova, Okres Tachov
plný úvazek
Termín nástupu
04.03.2016
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 17000 Kč/rok

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vychystávání zboží pro zákazníky
- práce na PC, scanování zboží
- kompletace zásilky, balení, etiketování, přebalování zboží
- provoz:1 až 2 směny (podle konkrétního pracoviště)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- základní mzda 14 000 Kč/měs
- zákonné příplatky
- docházkový bonus 1500 Kč/měs
- zajištěné stravování , stravenky v hodnotě 100Kč/den
- BONUSOVÝ PROGRAM (tablety, mobilní telefony)
- ubytování v hodnotě 4000 Kč/měs ZDARMA
- firemní doprava do zaměstnání
- příspěvek na dopravu až 2100Kč/měs.(100Kč/den)

Informace o náboru

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 18 hodin k dispozici naše operátorky.

Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete zde: http://www.brigadnici.com/index.php/cms_categorie/74937/id/74937/bb/1/fm_parentid/74920

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Pro sklad se sídlem v Boru u Tachova, lokalita Nová Hospoda, hledáme nové zaměstnance na různé pozice do skladu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- spolehlivost.
- zručnost.
- základní znalost práce na PC
- znalost práce se čtečkou (scanování kódů) výhodou.
- praxe ve skladu výhodou
- čistý trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1594089  Datum zveřejnění: 16.2.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 14000 - 17000 Kč/rok