Automotive, Rokycany, (Operátor)

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Rokycany, Okres Rokycany
plný úvazek
Termín nástupu
29.června 2015
Mzdové podmínky (brutto)
108 - 118 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce v automotive
- formování gumových, plastových a silikonových hadic
- fyzicky náročné
- vhodné pro muže
- 3 směny R-O-N

Zaměstnanecké výhody, benefity

- základní hodinovou mzdu 108,-Kč, po půl roce až 118 Kč/hod
+ zákonné příplatky
+ nadstandardní příplatky přesčas 30%, noční 10%, víkendy 30%
+ po první odpracovaném měsíci přítomnostní bonus až 1300 Kč/měs
- pravidelné zálohy
- speciální bonusový program
- stabilní zaměstnání s možností přestupu do kmenového stavu
- zajištěné stravování - cena oběda 25,-Kč
- zajištěné ubytování ZDARMA

Informace o náboru

Hledáte lepší práci?

Jsme rostoucí česká personální společnost s několikaletou praxí.

V Rokycanech přijmeme nové zaměstnance do společnosti, která je vedoucím dodavatelem gumových dílů do automobilového průmyslu

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 18 hodin k dispozici naše operátorky nebo zaslat životopis na [email protected].

Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete zde: http://www.brigadnici.com/index.php/cms_categorie/74937/id/74937/bb/1/fm_parentid/74920

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost je vedoucím dodavatelem gumových dílů do automobilového průmyslu. Je součástí koncernu TOTAL. Zaměstnává přes 30.000 lidí v 95 továrnách po celém světě, z toho v Rokycanech přes 600. Mezi jejich zákazníky patří BMW, PSA, Renault, Suzuki.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

strojírenství, automotive

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost a fyzická zdatnost podmínkou
- praxe ve výrobě výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1646153  Datum zveřejnění: 18.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 108 - 118 Kč/hodina