Programátor / seřizovač CNC

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Zbýšov, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
červen 2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte lepší práci?

Jsme rostoucí česká personální společnost s několikaletou praxí.

Náš klient rozšiřuje svá pracovní místa a v nové provozovně ve Zbýšově u Brna a hledá kvalifikované uchazeče v oboru CNC seřizování.

NÁSTUP: červen 2014.

NÁPLŇ PRÁCE:
- spolupráce s programátorem na vyzkoušení programů na CNC strojích a kontrola výsledného stavu (programovací jazyky: Fanuc, Sinumerik)

- odpovědnost za provedení kontroly nastavení základních parametrů bezpečnostních a technologických parametrů nových a opravených strojů a technologických zařízení při opětovném uvádění do provozu

- následná troj-strojová obsluha seřízených CNC

Seřizovač - obsluha CNC:

- provádí výměnu nástrojů

- odpovídá za dolaďování korekcí

- odpovídá za výkon (plnění norem) a kvalitu své práce

- provádí a zajišťuje výměnu materiálu při obrábění

- provádí periodická měření rozměrů dle výkresové dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- odpovědnou pozici v mezinárodní prosperující společnosti
- mzda 19 000 - 25 000,-Kč/měsíc
- motivující bonusový program
- příspěvek na stravování
- ubytování + příspěvek na ubytování

Informace o náboru

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 18 hodin k dispozici naše operátorky.

Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete zde: http://www.brigadnici.com/index.php/cms_categorie/74937/id/74937/bb/1/fm_parentid/74920

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

strojní,CNC stroje

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU strojíreského zaměření a zároveň min. 2 roky praxe jako operátor CNC a sežizovač (programátor) ve strojírenství

nebo - absolvent SOU s maturitou strojírenského zaměření pro CNC

- schopnost sestavit jednoduchý řídící program pro CNC

- výborná znalost měření a výkresové dokumentace

- zkušenost se systémem ISO výhodou

- zkušenost s programovými jazyky výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1691797  Datum zveřejnění: 23.5.2014