Operátor elektrovýroby - Znojmo

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Okres Znojmo
plný úvazek
Termín nástupu
duben 2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Výroba feritových transformátorů, cívek, tlumivek, solenoidů, toroidů, senzorů a elektromagnetů
- drobná manuální práce
- provoz 3 směny (7, 5 hod, 30 min pauza)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- měsíční mzda 11 000 - 13.800,- Kč
- docházkový bonus 1000 Kč
- 3 směnný provoz (6-14, 14-22, 22-6)
- dovolená 4 týdny ročně
- možnost přesčasové práce
- zajištěné ubytování
- příspěvek na ubytování v plné výši
- příspěvek na stravování

Informace o náboru

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 18 hodin k dispozici naše operátorky.

Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete zde: http://www.brigadnici.com/index.php/cms_categorie/74937/id/74937/bb/1/fm_parentid/74920

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Do společnosti se sídlem ve Znojmě, zabývající se výrobou a montáží transformátorů a podobných komponentů, přijmeme zaměstnance na pozici operátor/ka elektrovýroby.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxi v elektrovýrobě nebo výrobě založené na jemné montáži výhodou
- dobrý zdravotní stav a dobrý zrak
- manuální zručnost
- zvyklost na jemnou ruční práci (vhodné obory švadlena/krejčová, elektromechnik/čka apod.)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1777125  Datum zveřejnění: 2.3.2015