Pomocný koordinátor - Plzeň

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Plzeňský kraj
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
říjen 2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Kontrola pracovníků v přidělené společnosti
* Řešení každodenních problémů
* Kontrola docházky
* Komunikace s klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Zaměstnání ve stabilní a prosperující společnosti
* Zaměstnání na DPČ
* Služební automobil, notebook, mobilní telefon
* Možnost trvalé spolupráce, platové ohodnocení až 1200,-Kč víkend

Informace o náboru

Strukturovaný životopis zašlete na emailovou adresu [email protected], do předmětu emailu napište " POMOCNÝ KOORDINÁTOR Plzeň".

Vzhledem k velkému množství reakcí na tuto pracovní pozici, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou vybráni do dalších kol výběrového řízení. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Do týmu personální agentury www.brigadnici.com přijmeme nového kolegu / kolegyni na pozici POMOCNÝ KOORDINÁTOR pro oblast Plzeň.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Zkušenost na obdobné pozici u personální agentury výhodou
* Organizační a komunikační schopnost
* Schopnost řešit problémy
* Odolnost vůči stresu
* Flexibilita
* Vysoké pracovní nasazení
* Spolehlivost a pečlivost
* Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1849527  Datum zveřejnění: 28.8.2014