Operátor/ka výroby - brigáda - pohovor 15.prosince

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
pohovor 15.prosince, nástup ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Operátor/ka výroby - brigáda - pohovor 15.prosince - Brno
Konzultant: Eva Havlíková
Ref. číslo: BRHA05120
Vytvořeno: 9.12.2014
Stav: Callcentrum
Kategorie:
StatistikyViděno: 0
Zasláno emailem: 0
Žádosti: 0

Počet kandidátůPočet kandidátů: 0
Počet umístěných kandidátů: 0
Zbylých kandidátů: 0

. ZMĚNIT

Hledáte brigádu/ přivýdělek?

Jsme rostoucí česká personální společnost s několikaletou praxí.

Přijmeme muže i ženy na jednoduchou kompletaci výrobků s možností individuálního domlouvání směn.

NÁSTUP: pohovor 15.prosince, nástup ihned

Náplň práce: ZMĚNIT

• kompletace výrobků
• lepení nálepek na komponenty
• jednoduchá manuální práce vhodná pro ženy i muže, studenty, ženy na mateřské dovolené
• není potřeba žádná předchozí zkušenost
• práce vsedě i ve stoje (během směny se brigádníci střídají na třech pozicích)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• brigádu na dohodu o pracovní činnosti – v případě, že se uchazeč osvědčí, je možný přestup do stavu
• mzda 80 Kč/hod hrubého
• bonusový program
• místo výkonu práce v Brně
• pracovní doba: 06:30-18:30 (3 přestávky) – 12hodinové směny (možnost se domlouvat individuálně)
• Po-So (+ cca každá druhá neděle)
• 50Kč stravenku za každou odpracovanou směnu
• pracovní oblečení zajištěno zaměstnavatelem (je nutné mít pouze pevnou uzavřenou obuv – tenisky apod.)

Informace o náboru

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 18 hodin k dispozici naše operátorky.

Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete zde: http://www.brigadnici.com/index.php/cms_categorie/74937/id/74937/bb/1/fm_parentid/74920

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost Banta je lídrem v oblasti řízení zásobovacího řetězce a služeb spojených s kompletací výrobků - zejména harddisců pro významného zákazníka v oblasti IT.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

výroba

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• základní vzdělání
• manuální zručnost a smysl pro detail (test manuální zručnosti)
• dobrý zrak
• spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1928974  Datum zveřejnění: 14.11.2014