Obchodní specialista - náhradní díly auto-moto

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Třebíč, Okres Svitavy
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
10000 - 38000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Našim klientem je nadnárodní společnost, lídr na trhu s distribucí a kompletní nabídky náhradních dílů pro osobní a nákladní automobily.
Z důvodu růstu a otevíraní nových poboček v různých lokalitách ČR, hledáme pro posílení týmů, kandidáty na pozici:

Obchodní reprezentant

Náplní Vaší práce bude:

• prezentace a prodej sortimentu náhradních dílů
• poskytování odborných informací zákazníkům
• komunikace se současnými zákazníky
• navazování nových obchodních vztahů v oblasti automotive
Požadujeme:
• velmi dobrou znalost sortimentu autodílů PODMÍNKOU
• praxi na obdobné pozici min.1 rok PODMÍNKOU
• prodejní dovednosti, obchodního ducha
• komunikativnost, prezentační dovednosti
• znalost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook)
• řidičský průkaz sk. B
• spolehlivost, samostatnost

Nabízíme:

• perspektivní zaměstnání v prosperující a stabilní společnosti v automobilovém průmyslu
• prostor pro seberealizaci, profesní a osobní rozvoj
• přátelské a moderní prostředí
• motivační ohodnocení
• firemní benefity
• místo výkonu práce: okresy Jihlava, Třebíč nebo Svitavy podle Vaší preference lokality pracoviště

• nástup dohodou

V případě, že splňujete požadavky a mohla by to být pro Vás zajímavá nabídka profesního rozvoje, reagujte přes tlačítko "odpovědět" a zašlete nám svůj strukturovaný životopis. Ozveme se Vám do 3 dnů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

fixní a relevantní motivační bonusové ohodnocení a odměny
vzdělávání a školení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Našim klientem je nadnárodní společnost, lídr na trhu s distribucí a kompletní nabídky náhradních dílů pro osobní a nákladní automobily

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1935628  Datum zveřejnění: 21.11.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 10000 - 38000 Kč/měsíc