Vedoucí oddělení vývoje - senior konstruktér

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned,nebo dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významní společnost, působící v oblasti vývoje a výroby elektrotechnických komponentů, hledáme motivovaného kandidáta/ku pro vedení oddělení vývoje na pozici :

Vedoucí oddělení vývoje / konstrukce, elektro/

• Vaší náplní práce bude:
• Vedení, motivace, řízení pracovníků oddělení vývoje / 5 pracovníků/
• Administrace a plánování projektů vývoje, dokumentace
• Spolupráce s manažerem technického vývoje
• Reporting manažmentu
• Komunikace a koordinace práce odd. vývoje s dalšími odděleními závodu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Zázemí stabilní, úspěšné, středně velké společnosti
Profesní růst a podporu
Další vzdělávání, zaškolení
5 týdnů dovolené
Příjemná pracovní kultura a pracovní prostředí
Odpovídající ohodnocení a bonusy

Informace o náboru

Pokud splňujete požadavky a máte o pozici zájem, prosím, reagujte přes tlačítko "odpovědět" a zašlete nám svůj strukturovaný životopis. Ozveme se Vám obratem.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

společnost se zabývá zakázkovou výrobou elektro komponentů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektro, strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru / elektrotechnika, strojírenství/
• Schopnost vést, motivovat a koordinovat práci týmu
• Schopnost pracovat s technickou dokumentací
• Výhodou praxe ve vedení oddělení, administrací technické dokumentace projektů a ve konstrukčním vývoji elektro nebo strojírenství výhodou
• Aktivní znalost AJ nebo NJ výhodou
• Znalost Solidworks, Autocad, případně jiné konstrukční programů
• Komunikativní, zodpovědná osobnost
• Znalost práce s PC- MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1977580  Datum zveřejnění: 13.1.2015