Operátor/ka výroby/montáže

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Rokycany, Plzeňský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
10.srpna 2015
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce v automotive

- montáž polotovarů (gumových hadic)

- vhodné pro ženy

- 3 směny R-O-N

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- základní mzda 84,-Kč/hod
+ zákonné příplatky
- nadstandardní příplatky - přesčas zaplacen částkou až 172 Kč/hod
+ po prvním odpracovaném měsíci přítomnostní bonus až 1300 Kč/měs
- po půl roce možnost navýšení mzdy až o 10 Kč/hod
- pravidelné zálohy
- dovolená až 25 dní
- zajištěné stravování - cena oběda 25,-Kč
- BONUSOVÝ PROGRAM (mobilní telefony, tablety atd.)
- zajištěné ubytování
- Uchazečům, kteří nastoupí a budou bydlet na ubytovně proplatíme náklady spojené s cestováním na pohovor na základě dokladu za cestovné - až výše 1000Kč

Informace o náboru

Jste muž s praxí a hledáte zaměstnání v oblasti automotive?

Toto je nabídka pro Vás!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Vedoucím dodavatel gumových dílů do automobilového průmyslu. Je součástí koncernu TOTAL. Zaměstnává přes 30.000 lidí v 95 továrnách po celém světě, z toho v Rokycanech přes 600. Mezi jeho zákazníky patří BMW, PSA, Renault, Suzuki.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- spolehlivost

- manuální zručnost

- praxe ve výrobě výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2061125  Datum zveřejnění: 30.6.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17000 - 22000 Kč/měsíc