Konstruktér/ka elektroniky

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Beroun, Okres Beroun
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned/dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vývoj software a hardware jako součást mechatronických ovládacích komponentů
- Komunikace se zákazníkem
- Odpovědnost za projekt při náběhu sériové výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí stabilní prosperující a expandující rodinné společnosti,
- Možnost profesního růstu, špičkové technologie,
- Moderní pracovní prostředí,
- Zajímavé ohodnocení včetně bonusového systému,
- Flexibilní pracovní dobu, týden dovolené navíc,
- Příspěvek na stravování v závodní kantýně,

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na adresu: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho mezinárodního klienta působícího v automobilovém průmyslu, hledáme vhodného kandidáta na pozici KONSTRUKTÉR ELEKTRONIKY.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

C - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ technického směru (obor elektrotechnika, mikroelektronika),
- Znalost C-programování, mikroprocesorových aplikací, strukturovaného software-designu,
- Podmínkou je aktivní znalost NJ nebo AJ,
- Uživatelská znalost MS Office.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2097684  Datum zveřejnění: 27.4.2015