Mzdová účetní - 27 000 Kč/měsíc

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Okres Hradec Králové, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
ihned, nebo dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, stabilní, mezinárodní výrobní společnost, hledám samostatného specialistu/ku, pro doplnění menšího personálního týmu na pozici:

Mzdová účetní - Výrobní společnost - 27000Kč /měsíc

Vaše náplň práce:

• každý měsíc uzavírat podklady pro výpočet mezd
• výpočet mzdy zaměstnanců, resp. jednotlivých složek mzdy
• kontroluje správnost převodu z docházkového systému, bonusy, změny osobních údajů apod.
• provádí roční uzávěrku a zakládá mzdové listy
• kompletuje osobní spis zaměstnance
• oznamuje zdravotní pojišťovně zaměstnance jeho nástup, spolupráce s úřady
• zpracovává jednotlivé části interních mzdových předpisů

Nástup možný i ihned, nebo podle dohody, lokalita pracoviště Hradec Králové

V případě, že Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, prosím, pošlete nám aktualizovaný životopis, ozveme se Vám obratem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

Velmi stabilní a prestižní zaměstnavatel
Podpora a zaškolení
Velmi příjemný tým a kultura společnosti
Nástupní plat od 25 000 – 27 000/ Kč, měsíc, podle zkušeností
Další benefity a bonusy / dovolená navíc, 13. plat, další vzdělávání atd./

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

středně velká, stabilní výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

SAP - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

SŠ/SOU vzdělání
Praxe na pozici samostatná účetní, nejlépe pro výrobní společnost
Alespoň základní znalost AJ nebo NJ výhodou
Zkušenost s systémem SAP výhodou
Samostatná osobnost, pečlivost, znalost zákoníku práce a souvisejících mzdových předpisů
Schopnost pracovat v menším personálním týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2199085  Datum zveřejnění: 28.7.2015